Cesta tam a zase zpátky

Zámecký park se nachází na severní straně buštěhradského zámku. Stačí tedy najít zámek, který je hned na začátku Buštěhradu a za ním je park. Jediný vstup do parku je z Revoluční ulice za budovou Domu s pečovatelskou službou.

Autobusem

Do Buštěhradu jezdí téměř každou chvíli autobus 300 nebo 322 z Prahy z Nádraží Veleslavín (metro A) z nástupiště č.3. Cesta trvá necelých 20 minut. Dále o něco méně častěji jezdí autobus 324 z metra B Zličín. To trvá o malinko dýl. Ze zastávky autobusu do parku je to tak 200 metrů (zelená trasa na mapce). Vydáte se zpět proti směru odkud jste z Prahy přijeli a na první křižovatce se dáte dolů z kopce. Po pravé straně budete mít zámek. Když půjdete stále podél něj, sejdete par schodů, tak se ocitnete u brány parku. Pokud by pršelo a vše by se přesunulo do Sokolovny, tak budete pokračovat dolů z kopce Rvoluční ulicí až k rybníkům a od nich stále Revoluční ulicí do kopce k Základní škole. Sokolovna je asi 50 metrů napravo od ZŠ Odkaz na jízdní řád.

Autem

Z Prahy se vydejte na letiště (po městském okruhu). Letiště minete a pojedete dál směrem na Chomutov. Odbočka na Buštěhrad je na 7. kilometru. Po příjezdu do Buštěhradu pojedete po hlavní ulici, která zatáčí doleva, pojedete kolem dlouhé opukové zdi a starých bytovek, za nimiž odbočíte doprava. Hned po 20ti metrech je brána zámku a za ním místo na zaparkování. Do zámeckého parku pak dojdete pěšky po chodníku podél zámku. Případně se dá zaparkovat i na jiných místech (viz mapka).